HarryPotter School :: Добре Дошли

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotter School


+26
Тузуга Айрънс
Леголас Елдемар
Верона Дарси
Джини Уотсън
Деймън Салваторе
Елена Гилбърт
Димитрий Беликов
Джеимс Андерсен
Oдет Франсоа Жермен
Лариса
Ginny
Хана Питърсън
Еймили Фюгърстън
Андреас де Поартие
Алексис Миднайт
Joro Van Persie
Мелинда Дроун
Катрина Алейн
Алексис Блекхарт
BiBi
crazy_girl
angi96
Laura
Kras_i
The Little Girl
midnight_fairy
30 posters

    Флууд зона

    crazy_girl
    crazy_girl
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 74
    Join date : 15.11.2009

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by crazy_girl Чет Ное 26, 2009 2:37 am

    Да те видим тебе на сбитите преразкази....Razz
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Чет Ное 26, 2009 5:50 am

    охх,толкова мразех преразказите.учителката ми беше и някаква изкукуригала...Узунова,ако на някой му говори нещо.направо ужасна.според мен от преразказите няма голяма полза,но пък какво ли знам аз,тая,дето не е била в БГ училище от почти две години Laughing
    толкова съм щастлива,че тука имаме да пишем само разкази и съчинения Very Happy
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by angi96 Чет Ное 26, 2009 6:15 pm

    О не искам да ви плаша,ама вие нищо не сте видели.5 и 6 клас са детска играчка сравнение със 7 и 8.Ако си мислите че сега учите много не знам какво ще правите в 7 клас.Сбитите преразкаази са ви най-малкия проблем.Като ви почнат с трансформиращите,съчиненията разсъждения и есетата ще има да пишете,да пишете,време за нищо няма да ви остава.
    А за пет минутките-те са доста лесни в сравнение с контролните които ще ви дават всяка седмица в седми клас.Една седмица ще имате конторлни една свободна само с устно изпитване,после пак конторлни,после пак изпитване и така до края на годината.Ама поне ако учите ще се справите на изпита както трябва
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Пет Ное 27, 2009 2:05 am

    спокойно,знам какво имаш предвид-аз съм в седми клас в момента.ама да ти кажа,есетата са ми мн забавни-и съчеиненията.и пак нямаме преразкази Razz
    midnight_fairy
    midnight_fairy
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 810
    Join date : 28.09.2009
    Age : 29
    Местожителство : In Neverland...

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by midnight_fairy Пет Ное 27, 2009 2:07 am

    crazy_girl написа:Да те видим тебе на сбитите преразкази....Razz

    Хах, еми сама го каза : ще видим. Laughing
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Пет Ное 27, 2009 2:39 am

    ъм..не,че съм ъпа,ама каква е разликата между преразкази и сбити преразкази?щото както ви казах,тука никой не е чувал за преразкази
    crazy_girl
    crazy_girl
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 74
    Join date : 15.11.2009

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by crazy_girl Пет Ное 27, 2009 4:29 am

    Преразказите са просто да преразкажеш пряката реч иии там каквото си запомнил да го опишеш със свои думи горе - долу - нещо като подробен преразказ.
    Сбит преразказ - в него не бива да има описания, портретна характеристика, да се преразказва пряката реч...Абе изобщо само най-най-важното да пишеш и нищо друго Very Happy Без никакви подробности!
    Колкото до angi96: Знам, че в 7 клас е по-трудно. Всяка година ще става по-трудно. Пък и трансформиращ преразказ, аз съм правила и честно казано не ми е толкова трудно. Есетата ги знам - казват ти тема ии колко думи трябва да напишеш и т.н. Знам, че за вас 5-6 клас не е нищо, но когато вие сте били колкото мене, сигурно ви се е мислило, че поне малко е трудничко Wink
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Чет Дек 17, 2009 5:20 am

    crazy_girl написа:[i] Знам, че за вас 5-6 клас не е нищо [i]

    ъмм,това към американците ли е отправено?защото трябва да ти кажа,че всичките ми приятели са мн умни,някои от тях дори по умни от някои от познатите ми в БГ
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by angi96 Чет Дек 17, 2009 4:42 pm

    Ами 5-6 клас не ми е било чак толкова лесно.Учила съм си разбира се,но в пет клас,нови учители, нови уроци и в началото си беше трудно, а вече в шести клас ми беше по-лесно.А за преразказите.Ти може да си правила,но пак ще ти се види много трудно.Има някакви ужасни изисквания(не тези които ти знаеш), а за есетата да не говорим.Трябва да имаш теза,да се обосноваваш на всяка подтеза и т.н. и есето трябва да ти е минимум 1 лист голям формат.Абе ужас какво да ви кажа.Ама като си учите всичко става
    midnight_fairy
    midnight_fairy
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 810
    Join date : 28.09.2009
    Age : 29
    Местожителство : In Neverland...

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by midnight_fairy Пет Дек 18, 2009 2:31 am

    Ами 5-6 клас не ми е било чак толкова лесно.Учила съм си разбира се,но в пет клас,нови учители, нови уроци и в началото си беше трудно.
    А в руското - Варна имаме и преразпределения на класовете....
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by angi96 Пет Дек 18, 2009 3:14 am

    Е това е гадно.На анс самое дна паралелка ни се разпадна и ги разпределиха по класовете
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Пет Дек 18, 2009 4:31 am

    Вие не сте добре!Есетата са толкова готини!Винаги ги пиша три пъти по-дълги от преди!Страхотни са!
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by angi96 Пет Дек 18, 2009 5:23 am

    Мдам и аз обичам да пиша есета,но да пишеш по 7 есета на седмица може и да ти се втръсне накрая
    crazy_girl
    crazy_girl
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 74
    Join date : 15.11.2009

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by crazy_girl Пет Дек 18, 2009 8:17 pm

    Е сега, все още не съм в 7 клас, та да пиша есета Wink Просо казвам засега Smile
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Съб Дек 19, 2009 1:33 pm

    Аз ПИША! по 7-8 есета на седмица,защото съм в напреднала програма по английски език.Освен това след Коледа започвам да пиша и есета на френски,така,че мисля,че знам за какво говоря Wink и все още ги обичам-обожавам всичко,свързано с музика и езици
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by angi96 Нед Дек 20, 2009 4:43 pm

    Минала съм по тоя път с есетата.Ти или си луда или просто много обичаш есетата.На мене честно казано ми се завиваше свят от тях.Ми сега пишем по психология и етика някви луди работи....
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Пон Дек 21, 2009 1:38 pm

    Защо изведнъж реши,че съм луда?Именно затова съм в напреднала програма-аз ПИША!!! есета за забава!За подобряване на оценката(не,че ми трябва,де,пак си вземам 6++ Very Happy ).Особено обичам есетата за музика.За мен писането и музиката са ВСИЧКО!!(подчертавам),което ми трбява за да си запълвам времето(освен ако не се брои четенето,де Laughing ).Правя есета за всичко и просто ги предавам на учителката дори,ако не е трябвало да ги правя-правя ги,поради простата причина,че съм бърза в писането на домашни и ги пиша в училище,пък нямам какво да правя вкъщи(за мен телевизият е губене на време-като изключим филми като ХП и Здрач и още няколко,почти не гледам ТиВи).Така,че не съм луда-просто обожавам писането на всякакви неща,особено романтика.
    Първо опознай човекът,преди да го наречеш луд Wink Защото зад някой потребител,който те дразни,може да се крие човек,говорещ три езика,човек,който може да се окаже страхотна компания Wink
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by angi96 Вто Дек 22, 2009 6:06 pm

    Аз казах че или си луда или обичаш да пишеш есета.Не ъсм казал Ти си луда и точка.И аз говоря три езика и сега уча четвърти, ама си трая.Първо чети какво съм написалз пък чак тогава говори каквото си искаш
    midnight_fairy
    midnight_fairy
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 810
    Join date : 28.09.2009
    Age : 29
    Местожителство : In Neverland...

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by midnight_fairy Сря Дек 23, 2009 2:07 am

    Аз изучавам още 3 езика с руския - горе-долу се оправям, но не ми доставя удоволствие, английския - мнооого по - добре съм и немски - сега го изучавам, но искам да мога да го владея перфектно заадно с английския Smile
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Сря Дек 23, 2009 4:03 am

    анджи96,може да учиш четири езика,ама ти няма да можеш да си толкова добра,колтко мен,най-малкото в английският-освен това то е по-добре да учиш само един език,ама да си мн силна там,отколкто да учиш сто езика и да си зел във всичките.защото аз уча само един език,другите два ги знам на вода Razz
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by angi96 Сря Дек 23, 2009 5:26 pm

    Италианския просто няма как да не го знам защото баща ми е италианец.Занимавам се с английски от първи клас и имам 7 сертификата един от които е Кеймбридж, тази година ще взимам втори.И уча в езикова гимназия и просто нямам как да не уча още един език,защото е задължителен.Мисля че бях достатъчно изчерпателна.Мълчах си мълчах си но вече преминаваш границата.Ти търсиш с какво да се изфукаш и да се заядеш.Какво като живееш в Америка,ние в България не сме ли хора.Ти се мислиш за нещо повече от нас и постоянно се правиш на интересна.Ами децата в този форум знаеш ли колко още неща могат да имат ама си трят.Омръзна ми вече.И въобще не можеш да се окажеш страхотна кмпания,защото единственото което те интересува си ти и твоите постижения.Не си единствената на тази земя която може нещо.Егати и самочувствието извади
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Чет Дек 24, 2009 2:49 am

    именно-приятелите ми затова ме обичам.и да,фукам се,но това,което казвам е истина.и тея в БГ са хора,ама какви хора?пушат от 13 годишна възраст,напиват се като луди,правят секс на по 14-15.каква е таз страна,бе?вярно,има някои страхотни хора,ама тая страна не е за живеене,бе!където и да отидеш да се чудиш дали някой няма да изскочи от един храст да те изнасили.аз съм страхотна компания когато искам и за твое сведение съм любимка на всичките си учители.мога да бъда супевр стига някой да не ме ядоса-тогава ставам гадна.а ти точно това правиш.вярно,може да съм леко егоистична,но кой е перфектен?за твое сведение няма да си изнерверя на личността си-ще продължа да се хваля колкото си искам-правя това,което ми харесва.звучи егоистично от моя страна,но както казах преди,никой не е перфектен.освен това...преди не бях такава.в семейството ни си имаме огромни проблеми и просто през повечето време не съм на себе си,защото все съм на тръни къде мога да се озова утре вечер-дали при баща си,дали при майка си,дали при някои приятели.при мен нещата са мн сериозни и...както и да е.
    какво като баща ти е италианец?чичо ми е американец,ама нищо не казвам.
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by angi96 Чет Дек 24, 2009 5:04 am

    Ами такова.Стана дума за езици все пак трябваше да ти обясня.Може да не казваш че чичо ти е американец,ама колко още неща каза...Да в България има много ужасни хора и наистина си е доста страшничко, но тебе явно не те интересува родината ти.Такива хора като теб ги съжелявам.Ако ще и в Ирак да съм родена пак щях да обичам родината си.Има много стойностни хора,много талантливи или приятни хора,колкото и да са малко,но ги има.И не ми пука че държавата ни е западнала и управата ни не струва.Това си е моята страна.МОЯТА БЪЛГАРИЯ!!!!Ти се фукай колкото искаш че живееш в Америка,ама и там не сте цвете за мирисане.Тъпчете се като свине с макдоналдс или пици и се мислите за царете на света,живеете в жестока заблуда.За семейните ти проблеми...много съжелявам никому не пожелавам да се случи такова нещо.Ти се фукай колкото си искаш.Аз не съм от хората които обичат да се фукат и когато някой започне да го прави се вбесявам,защото се мисли за кой знае какво.И за твое сведение не си единствената която учителите обичат.Не ми се спори повече с теб.Бъди си каквато си,но аз си оставам с мненето че се фукаш прекалено много и се правиш на "Кой съм аз"
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Kras_i Чет Дек 24, 2009 6:44 am

    Аз си обичам страната,но в нея хората работятя за жълти стотинки и стават това,което ще им носи пари,не това,което искат да работят.Тук щансовете да преуспееш с твпят талант са мн повече,отколколто са в БГ.И да,те ядат като прасета,но точо това им е минуса Wink Всяка страна си има плюсовете и минусите Wink
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by angi96 Чет Дек 24, 2009 5:04 pm

    Знаеш ли стига толкова.Няма да съсипем и този форум,заради безмислени спорове.

    Sponsored content


    Флууд зона - Page 2 Empty Re: Флууд зона

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Окт 18, 2024 8:19 pm