HarryPotter School :: Добре Дошли

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotter School


    Правила (Моля всеки да прочете преди да създава къща или магазин)

    nik_95
    nik_95
    Директор
    Директор


    Брой мнения : 123
    Join date : 11.04.2009
    Age : 29

    Правила (Моля всеки да прочете преди да създава къща или магазин) Empty Правила (Моля всеки да прочете преди да създава къща или магазин)

    Писане by nik_95 Сря Юли 22, 2009 7:12 am

    За къща:
    1.Всички могат да си направят къща - под формата на тема.
    2.В къщата всеки може да пуска снимки.Всяка снимка,показваща наркотик,алкохол и/или голи тела/насилия и т.н. ще бъде изтрита,а потребителят,позволил си да я сложи в мнението си ще получи бан от една седмица.
    3.Забранено е да се пишат глупости от сорта на:
    "Ей,щи е*а майката бе простак!"
    Ако някой напише подобно нещо акаунтът му се изтрива без предупреждение.
    4.Позволено е да пишете в къщата на някой,но само под роулплей и да е поне 4-5 реда.Изтриват се неща от сорта на:
    "Петре,как си днес?"
    5.Ако нямате 17 години е забранено да правите магии.Позволени са само от сорта на "Уингардиум Левиоза" както и "Ексепелиармус",но не и "Сектумсепра"

    За магазинчета:
    1.Ако някой иска да направи магазинче да иска позволение от мен,Проф.Фоулс ишейки ми ЛС.
    2.В магазинчетата да се продават САМО мъгълски неща.Да няма ни грам магия.Забранено е продавач/ка да пише:
    "Заповядайте в бижутерният магазин и си купете диадемата на Рейвънклоу!"
    НЕ!Все пак сме в мъгълският свят !
    3.Не правете магии в магазинчетата.Първо,нямате право,ако нямате 17 и второ,забранено е да се правят магии пред мъгъли.

    За известните места:
    1.Ако някой иска да създаде тема на известно място да иска позволение от мен,Проф.Фоулс пишейки ми ЛС.
    2.Позволено е да посещавате известните места и да пишете,че си говорит с мъгъли,но не ги псувайте,нищо,че не съществуват,а са плод на вашето въображение.
    3.Не правете магии!

      В момента е: Пет Окт 18, 2024 10:26 pm