HarryPotter School :: Добре Дошли

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotter School


5 posters

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Аксел Нойройтер
    Аксел Нойройтер
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 102
    Join date : 02.08.2010
    Age : 27

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Аксел Нойройтер Съб Сеп 18, 2010 8:51 pm

    Според мен този форум е твърде добър за да замира и съм убеден че всички така мислят, за това ще саздада тази тема ВНВП(Войнството на Верните Потрбители)смятам че все още можем да съживим форума.Ако има желаещи, нека пишат в тази тема>


    Последната промяна е направена от Аксел Нойройтер на Пон Сеп 20, 2010 8:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Kras_i Нед Сеп 19, 2010 6:18 pm

    За първи път съм съгласна с теб Laughing
    Аксел Нойройтер
    Аксел Нойройтер
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 102
    Join date : 02.08.2010
    Age : 27

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Аксел Нойройтер Нед Сеп 19, 2010 6:31 pm

    хД ем айде да направим нещо защото форума много ми харесва и знам какво е форума ти да умре щото аз до сега 5 форума мой и се умират и е много гадни понеже много си ги харесвам и мисла че и ти и ник харесвате форума много 4е да го оставите да умре
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Kras_i Нед Сеп 19, 2010 9:21 pm

    Не знам много какво може да се направи... Sad
    Аксел Нойройтер
    Аксел Нойройтер
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 102
    Join date : 02.08.2010
    Age : 27

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Аксел Нойройтер Нед Сеп 19, 2010 9:28 pm

    Ем може всичко сега от сайта да иде в кошчето и направо на ново да го направим и ще започне яко разпространяване!
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Kras_i Нед Сеп 19, 2010 10:21 pm

    опитахме вече,не знам...ще трябва да говоря с ник Wink
    Аксел Нойройтер
    Аксел Нойройтер
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 102
    Join date : 02.08.2010
    Age : 27

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Аксел Нойройтер Нед Сеп 19, 2010 10:25 pm

    Ем да влезне понеже много ми харесва форума и за първи път толкова се боря за форум, а кажи на ник да влезне и ще се разберем
    Виктория Уинтър
    Виктория Уинтър
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1
    Join date : 20.09.2010

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Виктория Уинтър Пон Сеп 20, 2010 3:08 am

    Ако решите да възстановявате форума и имате нужда от нещо аз съм насреща..Въпреки че съм току що регистрирана,форума ми хареса и ще бъде малко гадно да остане така.. Very Happy
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by angi96 Вто Сеп 21, 2010 8:10 pm

    Да форумът беше хубав,но всичко хубаво си има край.Не съм песимистка и не искам да ви убивам надеждите,но мисля,че няма да успеете да направите нищо.А пък по това време на годината абсурд.Едва ли някой ще има време да влиза.
    Леголас Елдемар
    Леголас Елдемар
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 53
    Join date : 04.08.2010

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Леголас Елдемар Сря Сеп 22, 2010 4:03 am

    Все още има възможност.Ако се поднови форума и започне да се разпространява отново ще потръгне.
    angi96
    angi96
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1432
    Join date : 18.05.2009
    Местожителство : Финикс

    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by angi96 Сря Сеп 22, 2010 5:33 pm

    Аз си държа на моето мнение.Аз в момента нямам никакво време да се занимавам с форуми,предполагам и доста от другите хора нямат.И първото нещо, което ми се наби на очите след като влязох е,че админите не са влизали от доста време.А пък ако случайно потръгне,форумът ще се напълни с 9-10 годишни,които не могат да пишат свястно РП

    Sponsored content


    ВНВП(Войнството на Верните Потребители) Empty Re: ВНВП(Войнството на Верните Потребители)

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Окт 18, 2024 8:29 pm