HarryPotter School :: Добре Дошли

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotter School


    Домовите Часовници

    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Домовите Часовници Empty Домовите Часовници

    Писане by Kras_i Пет Ное 12, 2010 7:39 pm

    Такам...рших да бъда миличка и да ви отворя пак часовниците Wink ОБАЧЕ-системата е нова-още работя по това,но...всеки Домов Часовник ще си е различен подфорум-съответно,ще трябва да сте в групата на дома си,за да можете да си виждате оценките Wink няма да можете да виждате Домовите Часовници на останалите Wink И! засега съм единственият администратор,а тези,които ме помнят им е ясно,че може и да съм гадна,затова-спазвайте си правилцата,илии...банче..защото заради неспазване на правилата предният форум беше разрушен Wink
    Да,няма да виждате точкит ена другите три дома,но поне ще виждате своите Wink
    Ученици,вече не енужно да четете,това е за учители Wink
    Скъпи учители-сложих ново правило,което ще бъде добавено в правилника ви скоро Wink Когато пишете в домовите часовници(администраторите и модераторите ще сме единствените,които ще виждаме всичките четири домови часовници) пишете така:
    Име не ученика(първо и последно име,второ име също,ако има такова):
    Курс (1-7) :
    Оценка: (знаете ги Wink )
    Работа (домашна и/или класна) :
    Точки (зависещи от оценката,скоро ще знаете колко се получават Wink )
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Домовите Часовници Empty Re: Домовите Часовници

    Писане by Kras_i Сря Ное 17, 2010 2:10 am

    Часовниците са официално оправени!И четирите!За учителите,както и за учениците,моля да прочетете Важната тема,която ще е само една,няма как да я объркате Wink темата на всичките часовници е под името Отговори на въпросчета за часовниците,в случай че по някакъв странен начин не я намериите Wink

      В момента е: Пет Окт 18, 2024 8:24 pm