HarryPotter School :: Добре Дошли

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotter School


+3
Алексис Миднайт
Ванеса Паради
Kras_i
7 posters

    Стани Даскал [Стара Тема]

    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Kras_i Пет Ное 12, 2010 9:05 pm

    Предмтите са :

    Аритмантика (незадължителен,само от трети курс нагоре)
    Астрономия (задължителен първите четири години)- Зает от Моргана МакГрат
    Билкология (задължителен първите пет години)- Зает от професор Алис Кълън
    Вълшебство (задължителен всички седем години)- Зает от Сара Джон Паркър
    Грижа За Магически Създания (задължителен първите пет години)-Зает от Сара Джон Паркър
    Змейология и Драконология (незадължителен само за 6 и 7 курс!)- Зает от Сара Джон Паркър
    Древни Руни (незадължителен,само от трети курс нагоре)
    ЗСЧИ(Защита Срещу Черните Изкуства (задължителен първите пет години)- Джейн Греър

    История на Магията (задължителен всичките седем години)-Зает от Катерина Петрова
    Куидич (задължителен за първи курс,незадължителен за втори,само първи и втори курс)- Зает от Ванеса Шантал Паради
    Митология (незадължителен,само от трети курс нагоре)
    Мъгълознание (задължителен за първи курс,оттам нататък става незадължителен)-Зает от Ванеса Паради
    Отвари (задължителен първите пет години)Зает от Алексис Миднайт
    Пророкуване (незадължителен,само от трети курс нагоре)
    Трансфигурация (задължителен първите пет години)- Зает от Ванеса Шантал Паради


    Ръководители на домове:


    Рейвънклоу- Зает от Ванеса Шантал Паради
    Хафълпаф- Зает от Катерина Петрова
    Грифиндор- Зает от Джеимс Андерсен

    Слидерин- Зает от Алексис Миднайт

    За да кандидатствате за някое от тях трябва да попълните следните точки :

    Име:
    Възраст(поне 25,да сте завършили колеж/унисверситет поне Wink ) :
    Описание (външен вид):
    Характер:
    Предмет : (тук напишете предмета за който искате да кадидатствате)
    Отличителни белези (ако има такива):
    История:
    Кръв (чистокръвен/а, нечистокръвeн/а, смесен брак):
    Местожителство:
    Домашен любимец (ако има такъв):




    Последната промяна е направена от Kras_i на Нед Дек 12, 2010 5:31 am; мнението е било променяно общо 14 пъти
    Ванеса Паради
    Ванеса Паради
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 115
    Join date : 25.07.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Ванеса Паради Нед Ное 14, 2010 2:39 am

    Име:Ванеса Шантал Паради
    Възраст:25
    Описание (външен вид):Ванеса е млада,красива и много жизнена..Има дълга коса,която често променя цвета си.Лицето й е изпито и продълговато.Има невероятно красиви зелени очи,които приковават погледа към тях.Има красиви устни,които имат доста нестандартна форма.Също така има невероятна усмивка.Височината й достига 1.65,доста е слаба.Един от недостатъците й е,че точно на предните и два горни зъба има малко по-голямо разстояние.Но пък казват,че хората с разстояние между зъбите са късметлий.Обича да се облича в дрехи,които подчертават фигурата и.
    Характер:Ванеса е една прекрасна млада жена.Тя не обича кавгите и предпочита да не се забърква в такива неща.Но ако се случи успява да потуши караницата с невероятния си интелект.Много добра душа е.Обича да помага на хората и гледа винаги да е насреща.Мрази лъжата и за това не я използва.Но когато някой друг я използва срещу нея доста бързо губи доверието й,а то се печели доста трудно,защото Ванеса трудно се доверява на хората.
    Предмет :Преподавател по Трансфгурация и ркъводител на дом Рейвънклоу
    История:Ванеса произлиза от магьодническата фамилия Паради.Родена и отраснала е в Лондон.Единствено дете е на Пиер и Мари Паради.И двамата работят в Министерството на магията като аврори.
    Ванеса от малка знае,че е магьосница и то само за да може да бъде добре подготвена от родителите й,които много се притеснявали от това как ще връхлети живота малкото им момиченце.
    Ванеса прави първата си магия,когато е на 4 годинки.В градината играе с майка си,откъсва една бяла роза и се вглежда в нея.Цветето започнало да си мени цвета.Щом видяла това майка й полетяла в небето от щастие.За първата си магия получила цяло празнество,на което тя получила хиляди подаръци от цялата рода.Но и до днес най-скъп подарък за нея си остава едно прекрасно колие,което не сваля от врата си,подарено от баба й и дядо й.
    Когато става на 11 тя получава писмо,че е приета да учи в училището за магии и вълшебства Хогуортс.Още щом стъпва през прага на училището се разбира,че момичето ще е една от най-добрите ученички излизали някога от училището.И още след първата седмица това твърдение се потвърждава:тя става най-младия пазач играл куидич,избрана за ръководител на създалия се клуб за таланти,помощник на слабите ученици и помощник в библиотеката.
    И след седем години тя напуска пределите на Хогуортс,а също и дома на родителите си.Мести се в Годрик Холоу и запозва работа в министерството.Но ето,че не след дълго Ванеса отново се връща в любимото си училище и то като преподавател.
    Кръв:чистокръвна
    Местожителство:Годрик Холоу
    Домашен любимец (ако има такъв):Няма
    Снимки:
    Ванеса
    На поляната вкъщи



    ОДОБРЕНА!
    Зам. директор
    Катерина Петрова
    Алексис Миднайт
    Алексис Миднайт
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 63
    Join date : 18.07.2010
    Местожителство : Номад за сега и за винаги...

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Алексис Миднайт Вто Ное 16, 2010 6:28 am

    Стани Даскал [Стара Тема]  Taylor%20swift

    Име:
    Алексис Миднайт(нали е възможно да ми промениш името?)

    Възраст:
    29

    Описание:
    Тя е като висока и слаба порцеланова кукла, с изящни движения и идеално тяло. Има мека като кадифе златна коса, която със изящните си къдрици покрива целия и' гръб. На овалното и' лице със заострна брадичка са разположени две сини като небесата очи, обрамчени от мигли, малък чип нос и изящни устни, като краищата на последните са леко дръпнати, а от там се показват белите като слонова кост зъби. Над очите си тя има тънки черни вежди, които и' придават женственост. На бузите почти винаги има лека червенина. Кожата и' е прозрачна и бяла, като на призрак. Движенията несъмнено са изящни - като бърз танц.

    Характер:
    Прекрасна и жестока. Такава е Алексис с две думи. Смъртта и' доставя най-голямо удоволствие, болката на другите е за нея по-сладка и от амброзията на Боговете. Тя не щади чуствата на другите. Обичана е от не малко хора, но самата тя никога не е обичала... всъщност, обичала е едно същество, но то е мъртво. Затова сега тя е безщадна, окоровяла, неподдаваща се на чуствата. Сърцето и' е леден блок, който не може да бъде пробит. Свикнала е думите и' да са заповед и никой никога да не и' се противопоставя. За нея няма невъзможно, тя го презира. Винаги е права, каквото ще да става. О.к., сега придобихте представа с какво същество имате среща. Затворете си очите и добре дошли в Ада. Защото тя е по-зле и от някой демон от там.

    Предмет :
    Отвари, Ръководител Слидерин

    Отличителни белези:
    татуировка "арабско 13" над гърдите и'

    История:
    Родена е в Лондон от много богати родители, факт, поради който живее в разкош. Живее пиейки, едва ли не, течно злато и хранейки се с изумруди. Родителите и' и' плащали не малко уроци - от музика до отвари, минавайки през рисуването, танците, пеенето и основните магии. На 11 заминава за Хогуъртс, като не се връща вкъщи въобще през следващите три години. Добра по всички предмети, най-вече по отвари, тя спечелва завиждането на домовете... и почитанието на Слидеринци.
    Я сега се върнете назад... а така... видяхте ли три? Брависимо! Бяхте го пропуснали, нали?
    Та... какво може да накара една пристрастена към двореца Слидеринка да го напусне? И при това посредата на семестъра?
    Алексис никога не е обичала за някои. Но те грешат. Тя има по-малка сестра, с една година, която много обича. В началото на втората си година(трета за Алексис), тя прихваща силна и неизвестна болест. Алексис се чуства виновна - за разлика от сестра си, малката Анастасия не би направила зле и на мравка. И тъй като това може да бъде само отмъщение... Алексис знае, че тя е причината.
    И така, на 12 ноември състоянието и' рисково става по-зле. На 13 Алексис тръгва от замъка, на 14 е вкъщи... а на 23, въпреки всичките сълзи и лекарства и магии, Анастасия не се събужда...
    Алексис се връща в Хогуъртс само на следващата година, по-слаба с 5 колограма. Лицето и' е окоровяло и загубило всичко детско. Алексис е много променена.
    Съучениците и' никога не разбират какво се е случило. За малко време живота пак си възвръща ритъма. Но дупката в сърцето на третокурсничката никога не заздравява.
    След пет години русокоската завършва училище. Следва някъв колеж и университет, посвещава живота си на отварите и черните магии, но истинската и' цел е да се върне в Хогуъртс като преподавател. И 10 години след напускането на замъка, тя се връща обратно там, където е преживяла най-невероятните си приключения....

    Кръв (чистокръвен/а, нечистокръвeн/а, смесен брак):
    чистокръвна. Всички в семейството и' са Слидеринци, като дори се носят слухове, че една от родните на Алексис има родствена връзка с Волдемор... и също така с основателя на Слидерин.

    Местожителство:
    Лондон

    Домашен любимец (ако има такъв):
    Това не е точно домашен любимец. Концентрирайки всичките си сили в една отвара и правейки я с дни, след което давайки я на сестра си, Алексис успява да създаде второ тяло за духа на сестра си - черен гарван. Той може да взима и лика на други животни, но за кратко. Също така може и да излиза от тялото, но това му е наистина трудно. Попринцип само Алексис го разбира, за другите е просто грачене, но ако двете сестри поискат, то може и да споделят това с някой трети.

    Семейство:
    Габриела Миднайт - майка. От 01-05-****, жива.
    Аридед Миднайт - баща. Пет години по-голям от жена си. Роден на 3 септември. Жив.
    Анастасия Миднайт - сетра. 20 юли 1972 година до 23 ноември 1984.

    Снимки:
    цък
    и пак
    може би не принцеса, но нещо подобно!
    в чакане на своя принц...
    и в търсене
    Пепеляшка по-зла и от сестрите си...
    да живее телефона!
    Мхм... аз!
    най-лошата ми рокля... по-грозна не намерих.
    цветна треска
    певица? Е, вярно, че имам талант, но не...
    Rock Star
    и пак
    на бала събирам всички погледи... и не само там...
    -------------------------------------------------------------------------------
    ОДОБРЕНА!
    Инспектор Джеймс Андерсен
    ITgeeZeR
    ITgeeZeR
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 50
    Join date : 21.11.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by ITgeeZeR Нед Ное 21, 2010 4:39 am

    Име:Хюгмънт Мирсикъл
    възраст 30 години
    Описание:Той е висок и строен като самурайски меч,със страхотни умения и средно мусколесто тяло.Очите му са зелено кафеникави и може да се каже,че са магнит за жените.Косата му е дълга малко под врата и на цвят кафява.Висок е 1 метър и 87 сантиметра.
    Характер:
    Жесток,но справедлив винаги намусен и суров към повечето хора.Обича да гледа как умират хора,как страдат.Мрази лъжите и винаги казва това което мисли за хората(било то комплимент или упрек).Обичан е от много хора заради праведливостта си.Може да уобича само жената на мечтите си,но тя не съществува все още.Той е по зъл и от самият Дявол.
    Предмет:ЗСЧИ(Защита Срещу Черните Изкуства),Ръководител на Дом Грифнндор
    Отличителен белег:Следа от знак на магическа руна върху кожата.
    История:Роден в Пиза от богати родители,които живеели в замък,Хюгмънт бил послушно дете,докато не загубил най-близките си,родителите,той се затваря в себе си,но не го показва никога.Наследил парите и богатствата на родителите си,след това започнал да се увлича по черните магии и става тъмен маг,след което среща Волдемор и стават колеги за убийства нат мъгъли,но Хюгмънт се осъзнава на време и се бори със тъмните магии.След което записва в колеж ЗСЧИ и иска да стане професор във тази област.
    Кръв:чистокръвен,родителите му са Грифиндорци и пряко имат връзка със създателят на Грифиндор.
    Местожителство:Пиза
    Семейство:Галилей Мирсикъл-12.5.1945-мъртъв
    Афродита Мирсикъл-14.7.1951-мъртва
    Снимки:Тук
    -------------------------------------------------------------

    Одобрен!
    Зам. директор
    Катерина Петрова
    Ванеса Паради
    Ванеса Паради
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 115
    Join date : 25.07.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Ванеса Паради Пон Ное 22, 2010 9:40 pm

    Понеже горе съм кандидатствала и съм одобрена сега направо ще пиша за коя длъжност кандидатствам.
    Учител по Мъгълознание ако може.
    ITgeeZeR
    ITgeeZeR
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 50
    Join date : 21.11.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by ITgeeZeR Вто Ное 23, 2010 12:15 am

    Ако може да стана професор по Вълшебство ще съм благодарен Smile
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Kras_i Вто Ное 23, 2010 12:20 am

    И двамат сте приети искрено благодаря Smile
    Ванеса Паради
    Ванеса Паради
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 115
    Join date : 25.07.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Ванеса Паради Вто Ное 23, 2010 9:32 pm

    За да може учебната година да започне ще мога да поема и часовете по Куидич и Билкология.Сега остава някой да може да вземе и Астрономията.Бих я взела аз,но ми стават прекалено много неща на главата.Но ако все пак някой потребител се запише за даскал и иска да е по Билкология или Куидич веднага ще му отстъпя защото и без това ще ми е малко тежко.
    Гавин Стиил
    Гавин Стиил
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 116
    Join date : 16.11.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Гавин Стиил Вто Ное 23, 2010 9:56 pm

    Всъщност на теб и само с двата предмета които имаш ще ти е много сложно,защото ще трябва да преподаваш на 2 курса понеже като се върнат старите ученици ще се съберат доста,а и като се има в предвид,че ще трябва да преподаваш на домовете по отделно не мисля,че ще ти е лесно.
    Ванеса Паради
    Ванеса Паради
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 115
    Join date : 25.07.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Ванеса Паради Вто Ное 23, 2010 10:02 pm

    Знам,но ще гледам сега докато няма още часове да си потготвя нещата и после направо да поствам нещата.Но пак казвам ако някой нов потребител се регне и иска да е учител на някой от тези предмети веднага му го отстъпвам.Въпроса е сега да се започне учебната година и да се съберат повече потребители.
    ITgeeZeR
    ITgeeZeR
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 50
    Join date : 21.11.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by ITgeeZeR Вто Ное 23, 2010 10:25 pm

    Ванеса Паради написа:За да може учебната година да започне ще мога да поема и часовете по Куидич и Билкология.Сега остава някой да може да вземе и Астрономията.Бих я взела аз,но ми стават прекалено много неща на главата.Но ако все пак някой потребител се запише за даскал и иска да е по Билкология или Куидич веднага ще му отстъпя защото и без това ще ми е малко тежко.
    Взимам ти Билкологията и Куидичът както и Астрономията Smile
    Ванеса Паради
    Ванеса Паради
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 115
    Join date : 25.07.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Ванеса Паради Вто Ное 23, 2010 10:29 pm

    Е,то на теб ще ти се съберат 5 предмета.Няма ли да ти е малко множко.Аз предлагам да ми дадеш нещо.И без това съм намерила материал вече за Билкологията и Куидича.
    ITgeeZeR
    ITgeeZeR
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 50
    Join date : 21.11.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by ITgeeZeR Вто Ное 23, 2010 10:33 pm

    Ванеса Паради написа:Е,то на теб ще ти се съберат 5 предмета.Няма ли да ти е малко множко.Аз предлагам да ми дадеш нещо.И без това съм намерила материал вече за Билкологията и Куидича.
    Добре Билкологията е за теб.Куидича може да се редуваме Smile
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Kras_i Вто Ное 23, 2010 10:36 pm

    По Билкология имам заместничка хора-Куидич и Астрономия са останали Wink
    Ванеса Паради
    Ванеса Паради
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 115
    Join date : 25.07.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Ванеса Паради Вто Ное 23, 2010 10:38 pm

    Съгласна съм.Само да видим дали ще ни одобри директорката.
    Ванеса Паради
    Ванеса Паради
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 115
    Join date : 25.07.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Ванеса Паради Вто Ное 23, 2010 10:40 pm

    Еми аз за Куидича имам само готови материали.За Астрономиата ми е малко сложничко и няма да мога да се справя.
    ITgeeZeR
    ITgeeZeR
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 50
    Join date : 21.11.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by ITgeeZeR Вто Ное 23, 2010 10:46 pm

    Ванеса Паради написа:Еми аз за Куидича имам само готови материали.За Астрономиата ми е малко сложничко и няма да мога да се справя.
    относно Астрономията ще измислим нещо
    П.П.Виж си личното съобщение
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Kras_i Сря Ное 24, 2010 4:35 am

    Последно-Куидич,проф... ?
    Билкологията имаме заместник хора-разберете се кой да взима Куидича аа Астрономията в най-лошият случай аз я поемам Wink
    ITgeeZeR
    ITgeeZeR
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 50
    Join date : 21.11.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by ITgeeZeR Сря Ное 24, 2010 7:06 pm

    Kras_i написа:Последно-Куидич,проф... ?
    Билкологията имаме заместник хора-разберете се кой да взима Куидича аа Астрономията в най-лошият случай аз я поемам Wink
    Давай куидича насам.
    Само да се намери дата за учителската среща,че имаме доста да обсъждаме
    Kras_i
    Kras_i
    Заместник Директорка
    Заместник Директорка


    Брой мнения : 1860
    Join date : 22.07.2009
    Age : 27
    Местожителство : Kaiserlautern,Germany

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Kras_i Чет Ное 25, 2010 11:18 pm

    Учителската съм ви пратила ЛС-та Wink Ааа иначе няма да получиш към ранга че си прпеодвател по Куидич ниот пък аз че ъсм по Астрономия,нито другата зам.директорката че е по билкология,защото само заместваме-така че първият урок като се представяме ще пишем-ще замествам тази година поради недостък на учители или нещо от тоя сорт Wink
    Джейн Греър
    Джейн Греър
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 2
    Join date : 20.11.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Джейн Греър Нед Ное 28, 2010 3:59 am

    Стани Даскал [Стара Тема]  Thing.25182059.l
    Име: Джейн Греър
    Години: 24
    Длъжност:Преподавател по ЗСЧИ
    Кръв: Чиста

    Външен вид:
    click
    click 2

    Характер: Джейн е истинска ледена кралица. Държи се по определен модел съставен от детството ѝ и изграждан с годините.Тя няма чувства или поне не ги показва. Идеалната маска на лицето ѝ винаги е поставена и много трудно чувствата ѝ могат да бъдат разгадани. Попринцип не обича да създава контакти, но когато обикне някого по своя определен загадъчен начин остава с него завинаги. Играе ли си с чувствата на някой, винаги наранява до край. Когато и когото поиска би могла да върти всеки на пръста си, както единствена тя умее.

    История: Джейн е потомка на чистокръвната фамилия Греър. Майка ѝ и баща ѝ завършват Хогуортс като отличници на Слидерин, а по-късно самата тя учи в магьосническото училище. Джейн няма братя и сестри, като всяко малко дете е искала да има, но години по-късно осъзнава, че в интерес на истината ѝ е по-добре без. Джейн завършвка като отличничка и главен капитан по куидич на дом Слидерин и веднага след края на последната си година се мести да живее сама в огромна къща в магьосническата част на Лондон и се учи отговорно да управлява живота си.
    След като завършва, макар и млада Джейн започва да учи за преподавател по един от любимите си предмети - Защита срещу Черните изкуства. Като единствено дете Джейн е малко егоистка, но от малка е научена, че ако иска нещо трябва да се труди, за това и решава да кандидатства за професор в Хогуортс.


    ______________________________________

    Ако знаеш как ми спаси живота(ако може на ти)!Ако може да ми дадеш скайп по ЛС и получаваш титлата веднага Smile

    Директорка


    Последната промяна е направена от Джейн Греър на Пон Ное 29, 2010 7:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Morgana McGrath
    Morgana McGrath
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 1
    Join date : 29.11.2010

    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Morgana McGrath Пон Ное 29, 2010 5:31 pm

    Стани Даскал [Стара Тема]  Tumblr_kzskc0CZQy1qbu4c1o1_400

    Име: Моргана МакГрат

    Възраст:26

    Описание: Моргана има стройно и много добре изваяно тяло.Висока е около 176 сантиметра.Тялото й е слабо но не прекалено за да изглежда като анорексичка.Тежи 60 килограма но голяма част от теглото е заради костите й.Косата й е руса, но често я боядисва в бяло.Направо прелича на ледената кралица, защото очите й са сини, а кожата бяла.

    Характер:Настроенията на Моргана вечно се сменят.От мила и добродушна, тя става зла,маниполативна и отмъстителна.Но тази рязка промяна става главно когато е тъжна.Мрази когато очевидно е зле, да я питат "Добре ли си?"Когато поиска може да е честна с хората, но когато пожелае може да ги лъже и манипулира както си иска.Държи на приятелите си, макар да не са много.

    Предмет :Астрономия

    Отличителни белези: http://images.ibox.bg/2007/11/25/tattoo/519x443.jpg

    История: На 15 Февруари 1984 година в магьосническото семейство МакГрат се раждат близначките Моргана и Мелани.Родителите им Деймън и Алисън МакГрат са много щастливи.Особенно майката, която е мъгъл.Баща им работи в министерството на магията.Двете близначки са досущ една като друга.Двете са винаги заедно.Взаимно се допълват и с нетърпение очакват да станат истински магьосници.През това време детството им минава безгрижно, изпълнено с много веселие и игри.Но когато стават на 9, едната от близначките се дави и умира.Това е Мелани.Моргана е съсипана.Дори прави опит да се самоубие, но родителите й я спират.След една година Моргана вече се е оправила и чака писмото от Хогуортс.Получава го на единадесетия си рожденният си ден.Заедно с баща й отиват в Диагон Али и й купуват нужните неща.Тя заминава за училището.Приета е в Рейвънклоу и много се радва за това.Отличничка е и ентусиазирана заминава за колеж след завършването на училището.Учи и се връща отново в Хогуортс като учител по Астрономия.

    Кръв: Смесен брак

    Местожителство: Лондон

    Домашен любимец: Котка - Хектор



    Снимки
    =1=
    [url=http://frillr.com/files/images/Jessica Stam.jpg]=2=[/url]
    =3=
    =4=
    =5=


    -------------------------------------------------------------------------------
    Одобрена!
    Инспектор Джеимс Андерсен.

    Sponsored content


    Стани Даскал [Стара Тема]  Empty Re: Стани Даскал [Стара Тема]

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Окт 18, 2024 8:24 pm