HarryPotter School :: Добре Дошли

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HarryPotter School


2 posters

    Какво ще кажете за Хари Потър и Даровете на Смърта част 1

    Аксел Нойройтер
    Аксел Нойройтер
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 102
    Join date : 02.08.2010
    Age : 27

    Какво ще кажете за Хари Потър и Даровете на Смърта част 1 Empty Какво ще кажете за Хари Потър и Даровете на Смърта част 1

    Писане by Аксел Нойройтер Сря Дек 01, 2010 1:38 am

    Тук Искам да изразите свойте мнения и оценките за филма.
    Ванеса Паради
    Ванеса Паради
    Мъгъл
    Мъгъл


    Брой мнения : 115
    Join date : 25.07.2010

    Какво ще кажете за Хари Потър и Даровете на Смърта част 1 Empty Re: Какво ще кажете за Хари Потър и Даровете на Смърта част 1

    Писане by Ванеса Паради Сря Дек 01, 2010 2:14 am

    Толкова време чаках този филм да излезе.Последния един месец даже си отбелязвах дните,които остават на календара.И ето,че дойде дългоочакваната дата-19 ноември 17:30 часа.
    Още със началото усетих нещо различно в този филм.Беше уникално.Не знам как да го опиша.Мисля,че това е най-добрия филм от всичките филми от поредицата,а също така и най-правдободобния.Нямаше нещо,което да ме подразни.Всичко беше изпипано до най-малката подробност.Единственото нещо,което не ми хареса беше края.Много се дразня,че трябва да ги разделят точно на това място.
    И сега следва отново дълго чакане,но съм сигурна,че и то ще си заслужава.И ако има хора,които още не са го гледали,но се съмнявам,че има такива,гледайте го.Заслужава си!

      В момента е: Пет Окт 18, 2024 8:22 pm